
Дводверний комод розпашний з ламінованого ДСП з 4 висувними шухлядами | дизайнерська тумба у вітальню
4 350 ₴
3 250 ₴
- В наявності
- Код: 03035
Дводверний комод розпашний з ламінованого ДСП з 4 висувними шухлядами | дизайнерська тумба у вітальню - від українського виробника
Комод з висувними шухлядами і бічними дверцятами з ДСП - це поєднання стилю і практичності для вашого будинку. Витончений дизайн і продумане розташування елементів роблять його не тільки функціональними меблями, а й гармонійним акцентом в інтер'єрі. Бічні дверцята забезпечують додатковий простір для зберігання, допомагаючи організувати речі та підтримувати порядок.
Виготовлений з ЛДСП, комод вирізняється міцною конструкцією і довговічністю. Шухляди, що легко висуваються, забезпечують зручний доступ до вмісту, а компактні розміри й універсальний дизайн дають змогу використовувати його в спальні, вітальні, передпокої або офісі. Цей комод ідеально поєднує естетику і функціональність, додаючи затишок і порядок у ваш інтер'єр.

Додаткова інформація:
- Розмір: Ш 1200 мм / В 830 мм / Г 320 мм
- Корпус : ДСП ламінована
- Фасад : ДСП ламінована
- Товщина матеріалу: 16 мм
- Розмір упаковок:
- 1.142 см x 38 см x 11 см (26 кг)
- 2. 117 см x 43 см x 7 см (16,5 кг)
- Вага: 42,5 кг
- Кількість пачок: 2
Меблі поставляються в розібраному вигляді, в комплекті є покрокова інструкція, вся необхідна фурнітура та ключик для збирання.
Все зроблено для легкої самостійної збірки без майстра чи додаткових умінь.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Виберіть колір |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 32 см |
| Висота комода | 83 см |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Комод із шухлядами з 2 дверцятами з боків і 4 шухлядами з ДСП |
- Ціна: 3 250 ₴





