
Універсальна тумба для речей з ДСП | Комод дводверний з відділеннями для одягу та висувною шухлядою в спальню
3 450 ₴
2 450 ₴
- В наявності
- Код: 03034
Універсальна тумба для речей з ДСП | Комод дводверний з відділеннями для одягу та висувною шухлядою в спальню
Універсальний комод з ЛДСП - це практичні та стильні меблі для вашого будинку, які допоможуть ефективно організувати зберігання речей. Просторі відділення дають змогу зручно розмістити одяг, аксесуари та інші особисті предмети, забезпечуючи порядок і швидкий доступ до необхідного. Висувна шухляда додає додаткове місце для зберігання дрібниць, що робить комод ще більш функціональним.
Міцна конструкція з ламінованого ДСП гарантує надійність і тривалий термін служби. Універсальний дизайн комода з лаконічними лініями гармонійно поєднується з будь-яким стилем інтер'єру, доповнюючи його елегантними і практичними деталями.
Завдяки компактним розмірам комод ідеально підходить для невеликих кімнат - він займає мінімум простору, але при цьому надає достатньо місця для зберігання. Цей універсальний елемент меблів стане чудовим рішенням для створення затишку і підтримання порядку у вашому домі.

Додаткова інформація:
- Розмір: Ш 802 мм / В 853 мм / Г 325 мм
- Корпус : ДСП ламінована
- Фасад : ДСП ламінована
- Товщина матеріалу: 16 мм
Меблі поставляються в розібраному вигляді, в комплекті є покрокова інструкція, вся необхідна фурнітура та ключик для збирання.
Все зроблено для легкої самостійної збірки без майстра чи додаткових умінь.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб вотан, Антрацит, Дуб сонома + білий, Дуб сонома, Білий, Чорний |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 32 см |
| Висота комода | 85 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
| Тип призначення | Універсальний комод для речей із ДСП <unk> Комод із відділеннями для одягу |
- Ціна: 2 450 ₴









